BİZ KİMİZ;

1987 yılında Gaziantep’te kurulan ŞAHSES SES VE IŞIK SİSTEMLERİ olarak çalışmalarını 30 yılı aşkın bir tecrübe ile uzman kadromuzla profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


Kurulduğumuz yıldan itibaren kapsamımızı ve araştırmamızı sürekli olarak genişletmekteyiz. 30 yılı aşkın tecrübemiz ile Ses ve Işık Sistemleri alanında her geçen gün daha da uzmanlaşmaktayız.


Bu sektörde ve tüm projelerimizde uzun soluklu faaliyet göstermekte olup, müşteri merkezli, güvenilirlik ve son teknoloji kapsamında talebi karşılamak için Ses ve Işık sistemleri ağımızı genişletmekteyiz.


Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.


VİZYONUMUZ;

Teknolojik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.


MİSYONUMUZ;

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.


FİRMA POLİTİKAMIZ;

Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, teknolojik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak Ses ve Işık Sistemleri hizmeti sunmaktır.


Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve süreklilik prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir Ses ve Işık Sistemleri firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.